O MNIE

KILKA SŁÓW O MNIE

Jeśli szukasz projektantki z pasją tworzenia, a przy tym konkretnej, zorganizowanej i kreatywnej, która spróbuje przekształcić Twoje marzenia o wyjątkowym wnętrzu w niecodzienny projekt – to dobrze trafiłeś!
Projektowanie wnętrz towarzyszy mi od wielu lat, kiedyś tylko hobbistycznie, teraz również zawodowo. Uważam, że nic nie daje takiej satysfakcji jak praca, którą wykonuje się z sercem i pasją. Tylko wtedy efekt jest wyjątkowy.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, a przed rozpoczęciem pracy wnikliwie analizuje Państwa potrzeby, oczekiwania i styl życia. I aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania śledzę obowiązujące trendy i dopasowuje pomysły projektowe do Waszych wytycznych. Najważniejsze dla mnie to stworzyć miejsce do którego będziecie Państwo chcieli wracać. Zadowolenie klienta to sukces mojej firmy.

Wiedząc jak istotne dla klienta jest poczucie bezpieczeństwa przy tak ważnym przedsięwzięciu jakim jest zaaranżowanie nowego mieszkania czy domu, oferuje kompleksowe usługi. Opierając się na swoim doświadczeniu mogę zaproponować nie tylko projekt wnętrz, ale również sprawdzoną ekipę wykończeniową oraz firmę stolarską, która rzetelnie wykona swoją pracę i pozwoli cieszyć się znakomitym efektem końcowym.

Zatem jeśli jesteś zainteresowana/y zapraszam do wspólnej podróży, która zabierze Cię do Twojego domu ze snów!

(Za)Aranżujmy Twoje miejsce na ziemi!

OPINIE KLIENTÓW

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.